Hakkımızda

     Asya Asansör, yılların vermiş olduğu tecrübelerine dayanarak, 2021 yılında Mahmut Arıkan tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren geçmiş yıllardaki deneyimleri sayesinde, Asya Asansör sektörüne hizmet eden öncü bir firma olmuştur.

   TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren Asya Asansör, sektöründe ortaya koyduğu kalite ve teknoloji farkıyla ve bunun beraberinde getirdiği sorumluluk anlayışıyla çalışmalarını bundan sonrada artan bir ivme ile sürdürecektir.

Profesyonel yaklaşım ve ortaya koyduğu kurumsal kültürle, tecrübeye ve bilgiye dayalı iştetme mantığıyla, çağın gereği olan teknolojiye yaptığı yatırımla, sürdürülebilir kıldığı finansal ve sektörel başarısıyla, saygın bir marka haline gelen Asya Asansör, bu gelişimini sizlerden aldığı güç ve inançla artırarak sürdürecektir. 

GÜVEN

Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini, satış sonrası teknik destek hizmetleri ile sağlamayı

VİZYONUMUZ
Kaliteli hizmetin herkezin hakkı olduğuna inanıyoruz ve Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla ülkemizde ve dünyada lider asansör firması olmayı amaçlıyoruz.

AR-GE
Asya Kuruldugu ilk günden itibaren Ar-Ge çalışmaşarını Son Teknoloji'yi takip ederek Asya , AR-GE yatırımlarının % 73 oranında önemli tutmaktadır.

ASYA ELEVATOR, sadece ihtiyacınız olan şeyi değil, aynı zamanda en iyi kaliteyi en iyi fiyatlarla ayağınıza getiriyor. Sektörde uzun yıllardır edindiğimiz deneyim sayesinde, müşterilerimizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak eksiksiz ve etkili bir hizmet veriyoruz. Her aşamada mükemmel ürünler ve olağanüstü hizmet sizleri bekliyor. Aşağıdan envanterimizi inceleyin ve aradığınızı bulamazsanız bizimle iletişime geçin